Pomoc má mnoho tváří

15. února 2021

Velmi si vážíme různých forem pomoci. Důležitá je především finanční podpora, ale oceníme i spolupráci s dobrovolníky. Zvolte si sami jak Pomněnce pomůžete.

 

Pomoc má mnoho tváří
15. února 2021 - Pomoc má mnoho tváří

Podpořte veřejnou sbírkuZa účelem výstavby a provozu Domova Pomněnka v Novém Městě na Moravě jsme vyhlásili veřejnou sbírku.

Přispívejte pravidelně - Pravidelní dárci jsou pro nás klíčoví. Pravidlený menší dar nezatíží tolik váš rozpočet. Pokud navíc přispějete minimálně 1000,- Kč za rok, tak si tuto částku můžete odečíst ze základu daně.

Vytvořte vlastní výzvu- Pokud máte vlastní nápad jak výstavbu Domova Pomněnka podpořit tak budeme jenom rádi. Honza Kabelka se takto například v roce 2020 vydal na fechtlovi kolem republiky. 

 

Finanční půjčkou- Máte volné finance a chcete, abychom je použili na stavbu Domova Pomněnka? Kontaktujte ředitelku střediska Michaelu Grmelovou tel.: 568 834 933, e-mail: reditel@domovmysliborice.cz a domluvte se na podmínkách. 

Staňte se klíčovým dárcem- Chcete se významně podílet na stavbě Domova Pomněnka? Máte nápady jak náš projekt vylepšit? Chcete být pravidelně informováni o tom co se v Pomněnce děje? Staňte se naším klíčovým dárce. Kontaktujte nás. Rádi s vámi individuálně projednáme různé formy spolupráce.

Jak můžu pomoci jako dobrovolník:

Distribucí letáků - Prostřednictvím letáků chceme dát obyvatelům Nového Města na Moravě a okolí základní informace o tom komu bude Domov Pomněnka sloužit. Máte chuť a čas roznášet letáčky? Ozvěte se nám.

Umístěním pokladničky - Máte vlastní provozovnu nebo pořádáte nějakou akci a rádi byste podpořilo Domov Pomněnka? Budeme rádi, když u vás na nějaký čas umístíte zapečetěnou pokladničku.

Máte vlastní nápad? Napište nám na petr.hladik@domovmysliborice.cz nebo volejte na 602 730 793.

 

Chci podpořit Domov Pomněnka

Pomněnka v číslech

Potřebujeme získat 0 korun
Přispěli jste nám 0 korun
Postaráme se o 0 klientů
Zaměstnáme 0 lidí